Čtvrtek, 29 února, 2024
- Reklama -události

5 najlepších miest, ktoré by ste ako fanúšik EDM mali navštíviť v roku 2022

Redakce doporučuje

Keď je čas oddýchnuť si a vychutnať si zvuky leta, nič nie je lepšie, než rozvibrovať všetky bunky dobrou EDM. Povzbudí vás, roztancuje a je to soundtrack na najrôznejšie letné príležitosti. Scéna za posledné roky intenzívne rástla, takže váš jediný problém bude rozhodnúť sa, kde si ju čo najlepšie užiť. Trochu vás chceme inšpirovať, preto predstavujeme štyri najlepšie miesta, ktoré jednoducho musíte navštíviť a zažiť a to radšej skôr ako neskôr. Užite si to!

Coachella nie je len o chválení sa na Instagrame

Ak ste v posledných rokoch boli na Instagrame, určite ste videli mnohých influencerov spomínať festival Coachella. Rýchlo sa stal exkluzívnou udalosťou, kde je naozaj mnoho influencerov, no stále je to skvelé podujatie aj pre milovníkov hardcore EDM. Len sa musíte včas postarať o vstupenky za rozumnú cenu, aby ste nemuseli bojovať o lístok s drahými priekupníkmi.

Keď budete mať lístok, zarezervujte si v apríli voľno a potom hor sa do lietadla a užívať. Počasie je vždy úžasné, umelecké inštalácie a pódiá hovoria samy za seba a najväčšie mená EDM scény nie sú nikdy ďaleko. Keď sa chcete zabaviť podľa vlastnej chuti, nie je nič lepšie.

Tomorrowland je stredobodom belgickej EDM scény

Krajina je už roky domovom EDM, a to z dobrého dôvodu. Organizuje najväčší EDM festival, aký kedy svet videl. Belgické podujatie naozaj nikto veľkosťou neprekoná. Po skromných začiatkoch s menej než 10 000 ľuďmi sa Tomorrowland teraz môže každý víkend pochváliť viac ako 400 000 návštevníkmi. Keď povieme, že atmosféra hovorí sama za seba, vôbec nepreháňame. Ak sa vám podarí získať lístok za rozumnú cenu, rozhodne si to nenechajte ujsť. Dostať sa aspoň raz tesne pod hlavné pódium počas posledného vystúpenia večera bude určite nezabudnuteľným zážitkom. Atmosféru tam musí každý milovník EDM zažiť aspoň raz v živote.

Las Vegas má naozaj všetko

EDM scéna v Las Vegas v posledných rokoch kráčala od vrcholu k vrcholu a zdá sa, že mesto chce diverzifikovať svoje hlavné atrakcie — a ponúkať viac než hazardné hry a kasína. Vďaka rezidenciám pre umelcov ako Calvin Harris, Camelphat a Afrojack je mesto domovom niektorých z najväčších umelcov a kreatívnych talentov. Čo viac si môžete priať, ak sa chcete ísť zabaviť do centra mesta a zažiť aj čosi iné než festival.

A keďže je Vegas stále kráľovstvom kasín, je tu množstvo spôsobov, ako spojiť EDM s plnohodnotnou dovolenkou. Hracie automaty sú dostupné vo dne v noci a mesto je nimi známe dlhé roky. Ak vopred získate istú online hraciu prax, budete mať predstavu, čo očakávať, keď hráte o peniaze.

Glastonbury je pre EDM ikonickým prostredím

Dni, keď bolo na festivale v Glastonbury všetko o len rocku, sú už dávno preč. Z Arcadia Stage s ohromujúcimi vizuálnymi a svetelnými show v sprievode najhlbších basových línií, aké EDM ponúka, budete mať zážitok, ktorý si budete pamätať na celý život. Je to skvelé miesto, ak chcete ísť popoludní len tak von a užiť si slnečné lúče, než budete dlho do noci tancovať.

V minulosti tu vystúpili umelci ako Jackmaster, Dusky a Patrick Topping. Hviezdne mená pre každého, kto miluje európsku EDM scénu a chce tiež zažiť množstvo iných hudobných štýlov od štadiónového rocku po rap.

Ultra Music Festival prináša svet EDM do Miami

V neposlednom rade sa aj Miami rýchlo stalo jednou z obľúbených destinácií fanúšikov EDM. Páliace slnko, ohromujúca scenéria a ikonické pamiatky, to všetko dohromady robí z Miami dokonalý prístav pre festival s príznačným názvom Ultra Music Festival. Koná sa v Bayfront Park a vďaka svojej akustike a energii, ktorú dokáže ponúknuť iba EDM DJ svetovej triedy je to ideálne miesto. Len nezabudnite, že tento rok bol festival koncom marca. Inak je to dokonalý dôvod, aby ste mohli začať leto plné párty pekne zavčasu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nápady na rýchle a zdravé večerné pokrmy

Po náročnom dni je často otázka "Čo na večeru?" jednou z najťažších. Hľadáte niečo, čo je jednoduché na prípravu,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img