Čtvrtek, 29 února, 2024
- Reklama -události

Ako nalíčiť oči, keď začnú padať viečka: Postup profesionálnej vizážistky krok za krokom

Redakce doporučuje

Keď padajú viečka: Bezva tipy na líčenie krok za krokom Keď padajú viečka: Bezva tipy na líčenie krok za krokomZdroj: YouTube.com
Keď padajú viečka: Postup krok za krokomKeď padajú viečka: Postup krok za krokomKeď padajú viečka: Postup krok za krokomKeď padajú viečka: Postup krok za krokom

Niekto sa tak narodí, niekomu sa to stane s pribúdajúcim vekom… Reč je o spadnutých viečkach. Nič ale nie je stratené ani v jednom prípade, stačí len poznať niekoľko trikov a váš pohľad môže vyzerať oveľa lepšie.

10 profesií, v ktorých sa ženy dopúšťajú najčastejšie nevery
Neveríte? Tak si pozrite našu galériu! Nájdete v nej postup krok za krokom. Na ľavom oku vám vizážistka Stephanie názorne predvedie, ako spadnuté viečka NELIEČIŤ, na pravom oku naopak, ako ich LÍČIŤ, aby vyzerala lepšie. Sami uvidíte, že stačí pár dobre premyslených ťahov štetcom a výsledok bude ohromujúci.

Častou chybou je použitie príliš tmavého základového tieňa. Takto nalíčené oko so spadnutým viečkom má tendenciu zapadnúť ešte hlbšie. Oveľa lepšie je na pohyblivé viečko použiť svetlejší tieň v telovej farbe, ktorým umelo posunieme záhyb oka o niekoľko milimetrov vyššie.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nápady na rýchle a zdravé večerné pokrmy

Po náročnom dni je často otázka "Čo na večeru?" jednou z najťažších. Hľadáte niečo, čo je jednoduché na prípravu,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img