Čtvrtek, 29 února, 2024
- Reklama -události

Ublížila som manželovi, ktorý ma podvádzal, teraz ma náš syn nenávidí

Redakce doporučuje

Manželstvo ma zaháňalo až na pokraj šialenstva. Čo sa spočiatku zdalo ako rozprávka, sa časom premenilo na tú najhoršiu nočnú moru. Manžel ma roky podvádzal a zatajoval dlhy. Bola som zo všetkého zúfalá av opitosti sa vyspala s jeho kamarátom. Manžel to zistil a povedal o tom nášmu synovi. Ten teraz úplne prehliada všetky tie zloby, ktoré jeho otec robil, a mňa začal nenávidieť.

Manžel ma od začiatku ťahal za nos
S mám manželom Petrom sme spolu už 15 rokov. Zoznámili sme sa, keď som mal devätnásť. Vtedy som pomerne rýchlo otehotnela, ale Petrovi to nevadilo a mne vlastne aj nie. Začali sme sa tešiť na to, že budeme spokojnou rodinkou. Peter bol v tom čase už raz ženatý a so svojou prvou manželkou sa rozviedol preto, že začala piť. Teda aspoň to mi tvrdil.

Neskôr som totiž zistila, že jeho manželka začala piť kvôli jeho častým neverám. A navyše nebol ani rozvedený! To, že je stále ženatý, som sa dozvedela, až keď som bola v siedmom mesiaci tehotenstva. Chcela som vtedy odísť, ale na druhú stranu som si hovorila, že možno mal svoje dôvody, prečo mi manželku zatajil. Okrem toho som nechcela syna pripraviť o otca. Rozhodla som sa teda zostať a za všetkým urobiť hrubú čiaru. Aká hlúpa som bola!

Dlhy a milenky
Onedlho na to sme sa s manželom vzali a ja som si hovorila, že budeme konečne šťastie. Lenže zrazu o sebe začali dávať vedieť manželove dlhy. Musela som chodiť do troch prác, aby som dokázala všetko podplatiť a mali sme čo jesť. Partner sa totiž práve nepredrel. A k tomu všetkému mal niekoľko mileniek. Raz to na mňa tak doľahlo, že som sa opila a vyspala som sa s manželovým kamarátom Jirkom.

Bolo to iba raz a nič to neznamenalo. Len bolo skrátka fajn vidieť po dlhom čase niekoho, kto sa k vám správa nežne a prejavuje o vás záujem. Ale manžel sa o tejto aférke dozvedel a začal vyvádzať.

V prvej chvíli bol takmer nepríčetný, potom sa ale kompletne zmenil. Zrazu prišiel s tým, že si našiel ďalšiu prácu, každý deň so mnou chce spať (asi aby som nechodila inam) a stará sa o domácnosť. Vôbec ho nespoznávam. Zvláštne, ako sa chlap dokáže zmeniť, keď mi dáte ochutnať vlastnú medicínku. Starosť mi teraz ale robí náš dnes už pätnásťročný syn.

Mám pocit, že ho manžel naočkoval proti mne. Povedal mu o mojom úlete s Jirkom a syn sa na mňa nechce ani pozrieť. Veľmi dobre pritom vie, čo sa deje aj čo sa dialo. Nedokážem preto pochopiť, ako sa môže kamarátičkovať s manželom po tom všetkom, čo urobil a ako mi ubližoval, ale ma nenávidí kvôli jednému jedinému prešľapu. Uvažuj

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nápady na rýchle a zdravé večerné pokrmy

Po náročnom dni je často otázka "Čo na večeru?" jednou z najťažších. Hľadáte niečo, čo je jednoduché na prípravu,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img