Čtvrtek, 29 února, 2024
- Reklama -události

Microblading: Technika, ktorá zaručí dokonalé obočie po celý deň

Redakce doporučuje

Proces prípravy je nutné pochopiteľne nepodceniť! Dokonalý tvar obočia je veda! Táto mladá žena plakala šťastím, keď sa videla prvýkrát po mibroblandingu v zrkadle. Vytetované obočie: Keď sa podarí, môže pomôcť ženám vyzerať oveľa lepšie!

V puberte ste si vytrhali obočie a od tej doby vám už nenarástlo a vy sa teraz za jeho tvar hanbíte, nepristane vám a navyše vytvára dojem divného výrazu v tvári. Alebo vám obočie jednoducho samo od seba rastie v tvare, ktorý vašej tvári vôbec neprospieva. Alebo vám obočie skrátka nerastie, máte ho riedke, svetlé, prípadne ste oň mohli prísť vinou choroby.

Riešením je si každé ráno obočie zložito vytvarovať pomocou ceruziek, gélov, tieňov, špeciálnych riaseniek, korektorov a ďalších pomôcok, ktoré pomôžu doladiť to najpodstatnejšie, čo na tvári je.

Áno, hoci sa vám to možno zdá značne pritiahnuté za vlasy, tak obočie je z hľadiska výrazu tváre jeho najdôležitejšia časť. Obočie, respektíve jeho tvar, dokáže úplne zmeniť výraz v tvári bez toho, aby dotyčná pohla jediným mimickým svalom.

V súčasnosti je v kurze čo najprirodzenejší tvar obočia a jednému sa chce zakričať: Konečne! Po rokoch, keď ženy vyzerali neustále udivene, prípadne utrápene alebo dokonca choro, je to to najlepšie, s čím mohol módny svet prísť. Ako to ale urobiť, keď skrátka vaše obočie nevyzerá ako obočie modelky z módneho časopisu a vám sa nechce alebo si skrátka netrúfate na jeho vytvarovanie pomocou vyššie spomínaných pomôcok? Riešením môže byť microblading alebo vláskovanie, čo je metóda permanentného make-upu. Vláskový vzhľad obočia je vykresľovaný malou čepeľkou tvorenou niekoľkými jemnými hrotmi. Výsledkom je prirodzené obočie. A je to!

Tvárenka: Naučte sa ju správne nanášať a uberiete si niekoľko rokov
V galérii nájdete množstvo názorných ukážok toho, čo s tvárou urobí perfektný tvar obočia! A garantujeme vám, že budete fotografie prezerať s otvorenou pusou! V galérii však tiež nájdete príklady, ako to vyzerá, keď sa žena zverí do rúk niekoho neskúseného. Preto je nutné, ako ostatne v mnohých iných prípadoch, dať na osobné referencie spokojných zákazníčok, na prístup tatérky/kozmetičky, na váš dobrý pocit z celého procesu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nápady na rýchle a zdravé večerné pokrmy

Po náročnom dni je často otázka "Čo na večeru?" jednou z najťažších. Hľadáte niečo, čo je jednoduché na prípravu,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img