Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -události

Spálňa zariadená v minimalistickom štýle

Redakce doporučuje

Snívate o spálni zariadenej v minimalistickom štýle a ste odhodlaní takúto spálňu vlastniť, ale nie si si úplne istí ako začať? Alebo sa obávate, že na vytvorenie minimalistického štýlu modernej spálne budete musieť minúť veľa peňazí? Pravdou však je, že vytvorenie minimalistickej spálne nemusí byť drahé ani časovo náročné, ak sa budete riadiť nasledujúcimi tipmi.

Nepotrebné veci patria do koša

Je čas, aby nepotrebné veci zmizli z vášho príbytku. Starostlivo sa prehrabte vo veciach v spálni a odložte všetko, čo pozitívne nerozospieva vaše srdce. To platí pre fotografie, náhodné nástenné závesy, zberateľské predmety a čokoľvek podobné. Majte na pamäti, že odstránením nepotrebných vecí z vašej spálne len vytvoríte priestor pre veci, na ktorých skutočne záleží. Pri vytváraní svojej dokonalej minimalistickej spálne by ste nemali obetovať teplo ani útulnosť tým, že sa zbavíte prakticky všetkých svojich vecí.

Neutrálne farby

Neutralizované tóny (myslite na jemné béžové, krémové biele alebo bledošedé) sú vstupnou bránou k dosiahnutiu skutočne minimalistického dojmu vo vašej spálni. Pamätajte, že je to všetko o návrate k základom – príliš veľa protichodných, bláznivo sfarbených vzorov vám nedodá zenovú atmosféru, po ktorej túžite. Navyše, ak svoju spálňu zahalíte do neutrálnej palety, neskôr budete môcť pridať šmrnc akcentujúcej farby. Ľahké, tmavé drevené podlahové krytiny a parkety pomáhajú podčiarknuť jednoduché línie a zaistia súdržný celkový obraz. Svetlé drevené podlahy sa ideálne prispôsobia okoliu a dajú sa kombinovať s inými, výrazne kontrastnými materiálmi. Ako materiál môžete zvoliť linoelum alebo vinyl.

Prineste prirodzené svetlo

Osvetlenie v minimalistickej spálni je takmer samo osebe doplnkom. V miestnosti s čo najmenším množstvom nábytku môže osvetlenie znamenať obrovský rozdiel. Ak máte možnosť, odhrňte závesy a priveďte do svojej spálne veľké množstvo prirodzeného svetla. To pomôže, aby sa miestnosť cítila otvorenejšia a modernejšia.

Pamätajte, že vaša spálňa je skutočne jednou z najdôležitejších miestností vo vašej domácnosti a mala by vyzerať a pôsobiť ako miesto, kde chcete tráviť všetok svoj voľný čas.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Brunchová sezóna začína – Urobte si výnimočný deň

Jar je ideálny čas na relax vonku spojený s priateľmi a rodinou jedlom. A brunch, alebo piknik v parku...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img