Neděle, 2 dubna, 2023
- Reklama -události

Hovädzí kolagén je pre naše telo najlepšie využiteľný. Použite ho pre svoju krásu

Redakce doporučuje

Mať krásnu pokožku bez viditeľných vrások, pleť žiarivú, sviežu, hydratovanú, bez povädnutých miest, to je snom mnohých žien aj mužov v strednom a vyššom veku. Aby ste si svoj vzhľad uchovali čo najdlhšie taký, aký bol v dvadsiatich, tridsiatich, je vhodné užívať od cca 30 rokov veku kolagénové doplnky stravy. K tým kvalitným patrí hydrolyzovaný kolagén Cartylis.

Prečo práve hydrolizovaný kolagén Cartylis?

Hydrolyzovaný kolagén rozložený na peptidy, čo sú malé kúsky s nízkou molekulovou hmotnosťou, prírodného pôvodu ako napríklad hovädzieho, vie naše telo najlepšie využiť. Tento kolagén nezaťažuje tráviaci systém, nezanecháva nepríjemnú pachuť v ústach, ako napr. rybí kolagén.

Cartylis obsahuje až 10 g kolagénu v jednej dávke, je doplnený o vitamíny C, D, E a selén. Vďaka tomu dochádza pri používaní k ideálnej miere vstrebávania. Neobsahuje umelé farbivá, sladidlá, lepok, laktózu, takže si ho môžu dopriať aj ľudia trpiaci potravinovými intoleranciami.

Hydrolyzovaný kolagén Cartylis je balený v nerozbitnej tmavej fľaštičke, bez obáv si ho môžete vziať aj na cesty. Stačí ho zmiešať s vodou a vypiť. Práškové formy sa často zle rozpúšťajú vo vode a zaťažujú tráviaci systém potrebou zmiešať s väčším množstvom vody. Tento kolagén je hydrolyzovaný, hovädzieho pôvodu, to je zárukou jeho ľahkej stráviteľnosti. Spoločnosť Aptissen S.A., ktorá Cartylis vyrába, je jednou z nejlepších, ručí za kvality produktu.

Prečo doplniť kolagén?

Od asi 25 rokov produkcia kolagénu v našom tele klesá. V 45 rokoch už kolagén telo takmer nevyrába. Kolagén je však dôležitý nielen pre vzhľad pokožky, vlasov a nechtov, ale aj pre funkčný pohybový aparát, a pre imunitný a nervový systém.

Pozrite sa na eliteq.sk a zistite kompletné informácie o hydrolyzovanom kolagéne Cartylis. S jeho účinkami budete určite spokojní, pokiaľ sa pre neho rozhodnete.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Už v prvých týždňoch tehotenstva prebieha v tvojom tele množstvo zmien

Prvé týždne tehotenstva sa nesú v znamení prekvapenia, prvotného šoku a zmiešaných emócií či obáv. Hoci sa navonok ženské...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img