Pátek, 24 května, 2024
- Reklama -události

RAW ELEMENTS – opaľovacia kozmetika pre bábätká, tehotné aj alergikov

Redakce doporučuje

Zaraďujete sa do skupiny ľudí, ktorí sú nútení kvôli svojmu ochoreniu dbať na to, aby produkty, ktoré aplikujete na kožu, boli hypoalergénne? Alebo ste práve tehotná, a tak sa snažíte používať len tú najlepšiu prírodnú kozmetiku aj iné produkty s ohľadom na zdravie bábätka, ktoré nosíte? Pre malé deti, dospelých, seniorov i alergikov, je tu kvalitná a plne spoľahlivá opaľovacia kozmetika RAW ELEMENTS. Spoznajte ju a nájdite ochrancu vašej kože, ktorého už nevymeníte.

Prečo práve RAW ELEMENTS?

Táto opaľovacia kozmetika vznikla preto, že klasické opaľovacie krémy boli zdraviu škodlivé a škodili aj prírode. Ich vplyv po dlhé roky pozoroval plavčík na oceáne Brian Guadagnoa. Ten neskôr spoločne s ďalšími ľuďmi vytvoril úplne prírodné opaľovacie produkty s názvom RAW ELEMENTS, s ktorými si splnil želanie vyrábať opaľovacie produkty, ktoré budú úplne iné, než tie, na ktoré sme boli do tej doby zvyknutí.

Jedinou ich aktívnou zložkou je 23 percentný non-nano oxid zinku, ďalej to sú certifikované prírodné a organické zložky. Produkty RAW ELEMENTS poskytujú spoľahlivú ochranu pred širokým spektrom UVA a UVB žiarenia, a to aj vo vode alebo pri intenzívnom potení.

Oceníte určite aj to, že krémy nestekajú a neštípu či nepália v očiach. Sú bezpečné pre všetky vekové kategórie, a to aj pre bábätká alebo tehotné ženy. Zároveň sú to produkty hypoalergénne bez obsahu vonných látok, konzervačných látok alebo chemických prísad. Nezanechávajú na pokožke biely film a zvoliť môžete aj tónované verzie. Produkty nie sú testované na zvieratách.

Čo obsahujú RAW ELEMETS

V opaľovacích krémoch tejto značky nájdete mnoho biologicky aktívnych antioxidantov, vitamínov aj minerálov. Výťažky zo zeleného a čierneho čaju bojujú proti pôsobeniu voľných radikálov, ktoré spôsobujú až 90% všetkých príznakov predčasného starnutia. Hydratáciu, výživu a zjemnenie prináša mangové a kakaové maslo.

Viac informácií nájdete na eliteq.sk.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Aktuálne trendy vo svete záhradného nábytku na leto 2024

Aj svet záhradného nábytku podlieha určitým trendom a sezónnym zmenám. Čo bude v tejto sfére hitom v lete roku...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img