Čtvrtek, 29 února, 2024
- Reklama -události

TIP TOP kuchyňa podľa vášho gusta

Redakce doporučuje

Potrebujete zmenu? Teraz je ten správny čas urobiť s tým niečo. Čo tak začať od kuchyne, kde sa sústreďuje vaša pozornosť pri príprave alebo konzumácií jedál? Myslíme, že je to naozaj dobrý nápad.

Dizajnová kuchyňa

Pri prerábaní alebo stavaní novej kuchyne si musíte uvedomiť, že by vám mala slúžiť ešte dlhé roky. Preto si vyberajte takú, ktorá vás tak rýchlo neomrzí a jej kvalitné riešenie vám bude vyhovovať. Dobrou správou je fakt, že v kuchynských štúdiách či v kamenných obchodoch alebo v tých internetových nájdete množstvo nábytku a doplnkov, ako aj rôzne sety drezov a batérie, ktoré budete pri zariaďovaní kuchyne určite potrebovať.

Stačí vedieť aké sú vaše preferencie, do akých farieb by ste radi ladili tento priestor a čo všetko v ňom chcete a potrebujete mať. Zhodnoťte svoje nasporené financie a ak si na to netrúfate, poraďte sa s odborníkom na dizajn kuchýň. Potom vám už len ostáva čakať na to, kedy bude hotová, aby ste v nej mohli začať svoje nové kulinárske zážitky.

Trendom sa nevyhnete

Či už preferujete minimalizmus, kde sa spája funkčnosť a čisté línie alebo ste zástancom drevených, sklenených alebo tehlových detailov, nie je na tom nič zlé. Práveže sa môžete tešiť z toho, že ste si vybrali nadčasové kúsky, ktoré sú stále v móde. Drevo a teplé odtiene kameňa dodávajú kuchyni hĺbku a teplo, zútulňujú ju. Mramor a rôzne typy tapiet krásne dekorujú celkovú vizáž, vyplnia hluché miesta.

Takisto aj farebné prevedenia drezových batérií zvýraznia alebo doplnia štýl kuchyne. Pamätajte však na to, že by ste mali priestor maximálne využiť, a to tak, aby vám nakoniec ostalo dosť vzdušného priestoru. To znamená, že v menších priestoroch stavte na nábytok stavaný do výšky spolu so vstavanými spotrebičmi. V tých väčších si môžete dopriať ten luxus, že ich rozmiestnenie môže byť podľa vašej ľubovôle.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nápady na rýchle a zdravé večerné pokrmy

Po náročnom dni je často otázka "Čo na večeru?" jednou z najťažších. Hľadáte niečo, čo je jednoduché na prípravu,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img